Web Tasarım

Kurumunuza yada ürünlerinize ait web sitesi projelerini amatör olmaktan kurtarın. Web sitelerinizin altyapısını uzman ellere bırakın. Bu sayede iş yoğunluğunuz azalırken üretkenliğiniz artsın. Başarılı şirketlerin tercih ettiği yöntemlerle geliştirilen web sayfaları sayesinde web siteniz hep interaktif ve dinamik yapıda olsun.


Ayrıca web tasarım ve kurumsal kimlik uyumuna inanıyoruz. Bu sebeple yaratıcı çözümler sunuyoruz. Kurumsal Kimlik çalışmalarından broşür, afiş çalışmalarına kadar birçok grafik çalışmaları ile hizmet size destek vermeye hazırız.


Nasıl Olmalı? sitenizin omurgası hedef ve amaçlarınıza göre yapılandırılmalı. Eğer arama motorlarında üst sıralarda istiyorsanız, web sitenizdeki web sitenizdeki bütün içerik ve kullanımlar arama motorlarının algıladığı ve yöneldiği içeriği mutlaka karşılamalı.


Hızlı açılmalı. Hızlı algılanmalı.Doğru yönlendirmeler yapılmış olmalı.


Sizinle/kurumunuzla ilgili doğru ve etkili imajı yansıtmalı.


Kurumunuzun vitrini ve en etkili reklam mecrası olarak sizi doğru temsil etmeli.


Kolay okunmalı, kurumunuz, ürün ve hizmetleriniz hakkında doyurucu ve yeterli bilgiye sahip olmalı.


Kullanımı kolay, dilediğinizde kendi elemanınız tarafından kolayca günceleme yapabileceğiniz yönetim paneline sahip olmalı.


Dinamik, istediğiniz an istediğiniz bilgi ve ürün ve modülü değiştirme olanağına sahip olmalısınız.


Web siteniz, cihaza göre şekillenip kolay gezilebilen bir hale gelsin. Ziyaretçileriniz bu sayede sitenizde daha fazla kalır. Yönetim paneli ile web sitenizi kolayca yönetin. Bu sayede daha aktif siteye sahip olun. %100 seo uyumlu kodlama ile rakiplerinizden önde olun. Sosyal medya entegrasyonları ile siteniz kendiliğinden binlerce kişiye ulaşsın. Tüm tarayıcılar ve cihazlarda kusursuz çalışan kodlama.

Bütünleşik Çözüm


E-ticaret alt yapısının ve web sayfasının ihtiyacı olan tüm gereksinimleri bütünleşik olarak sunmaktadır. Sistemle birlikte profesyonel e-ticaret yazılımı ve bütün donanım yapısı ile diğer hizmetleri bütünleşik olarak sunulmaktadır.

Güvenlik


Siteleriniz güvenli sunucularda 7/24 korunmaktadır.

Google Sitemap


Google sitemap modülü sitenin Google kaydını otomatik olarak yapmakta ve tüm ürün bilgilerini içeren sitemap (site haritası) dosyasını otomatik olarak oluşturmaktadır. Bu sayede Google botları sitenin indeksleme işlemini daha kolay bir şekilde gerçekleştirebilmektedir.

Dinamizm


Sitenizin tüm içeriği ve görsel öğeleri kullanıcının yönetiminde ve kontrolündedir. Siteye sınırsız sayıda kategori, ürün, banner ve içerik eklenebilir.

Otomatik SEO (Akıllı link)


Arama motorlarında ürün sayfalarınızın anlaşılmaz ifadeler yerine, anlaşılır ürün isimleri ile görünmesini ve algılanmasını sağlar. Bu özellik sitenizin arama motorlarında görüntülenme, tıklanma oranına ve üst sıralarda yer almasına olumlu katkı sağlar.

İçerik Yönetimi


Sınırsız sayıda sayfalar oluşturup, sayfa içeriklerini dinamik olarak değiştirilebilmesi. İçeriklerin imajlara bağlanabilmesi.

Kullanıcı ve Güvenlik Yönetimi


Sınırsız site yöneticisi ve kullanıcı tanımlayabilme, site yöneticilerini ve kullanıcıları yetkilendirme, Görev tanımları yapabilme.

Google Analytics Entegrasyonu


Google Analytics web sayfaları için bir analitik çözümleme paketidir. Google Analytics ziyaretçilerin sitenin adresini nasıl bulduğunu , sitede nasıl gezdiğini ve ziyaretçilerin daha iyi bir deneyim sahibi olmalı için neler yapılabileceğini gösteren bir hizmettir.